امکانات افزونی یا کیت های نرم افزار هلو

با اين امکان می‌توان چندين محيط کاری مجزا را در يک نرم افزار مديريت نمود.

با اين امکان مي‌توان از يک کالاي خاص يا بصورت کلي از کالاهاي گروه يا انبار خاص ، گزارشي مبني بر موجودي اول دوره ، تعداد خريد و فروش و مرجوعيات طي دوره و نيز موجودي فعلي در بازه زماني مشخص تهيه کرد.

با استفاده از این امکان می‌توان کالا به‌همراه کلیه ضمائم مرتبط به آن را به گروه جدید انتقال داد.

با استفاده از این امکان می‌توان چک‌های خروجی موجود در سیستم را وصول کرد.

با استفاده از این امکان و داشتن امکان تولید فرموله، در صورت پایان‌یافتن کالاهای تولیدی، عملیات تولید بر اساس فرمول از قبل تعریف‌شده برای کالاها به‌صورت اتوماتیک ثبت می‌شود.

با این امکان می‌توان فرمول‌هایی برای تولید محصولات، معرفی و استفاده کرد.

با استفاده از این امکان می‌توان در پایان هر روز، از بدهکاران گزارش تهیه کرد.

با این امکان می‌توان از پرداختی‌ها و دریافتی‌های مشتریان به‌صورت ریزتراکنش گزارش تهیه کرد.

با این امکان می‌توان در هنگام صدور فاکتور خرید، هزینه و نوع هزینه و طرف حساب هزینه را ثبت کرد.

این امکان لیست فاکتور‌های تسویه‌نشده را نمایش می‌دهد و می‌توان آنها را تسویه کرد.

توسط این امکان می‌توان درصدی از مبلغ کل فاکتور را به‌عنوان هزینه خدمات در فاکتور ثبت کرد.

با این امکان می‌توان هزینه حمل را به دو صورت ریالی و درصدی و همچنین به دو روش هزینه حمل وابسته به تعداد کالا و هزینه حمل به‌صورت کلی محاسبه و اعمال کرد.

در برخی از مجموعه‌ها کالاها به‌صورتی خرید و فروش می‌شوند که علاوه بر واحد دوم یا همان مقدار دوم نیاز به مقدار سومی دارند که در واقع به این موارد در نرم‌افزار هلو سه واحدی انبار می‌گویند. در نسخه‌های جدید برنامه هلو به‌راحتی می‌توان از این مورد استفاده کرد. برای فعال کردن این مورد می‌توان از منوی تنظیمات نرم‌افزار قسمت عمومی، گزینه مشخص‌شده در تصویر را انتخاب کنیم.

با استفاده از این امکان فرمی شامل مشخصات کالا (کد، نام، مشخصات فنی و …) برای کاربر نمایش داده می‌شود که برای مستندکردن شمارش کالا و جلوگیری از تکرار شمارش استفاده می‌شود.

با این امکان می‌توان در قسمت شرح کالا یا توضیحات انتهایی فاکتور، چندین سطر توضیحات وارد کرد.

با این امکان می‌توان شرح و توضیحات دلخواه و پرکاربرد را تعریف و در هنگام صدور فاکتور و سند از آنها استفاده کرد.

با استفاده از این امکان می‌توان گزارشی از لیست فاکتور‌های خرید، فروش و … اشخاص مورد نظر را به تفکیک مشاهده کرد.

با این امکان زمانی که قیمت فروش از قیمت خرید کمتر باشد، هنگام صدور فاکتور هشداری مبنی‌بر کمتربودن قیمت فروش از قیمت خرید نمایش داده می‌شود.

با این امکان نرم‌افزار، بارکد‌های تجمیعی را شناسایی کرده و کالاهای موجود در این بارکد (به‌همراه وزن و تعداد اندازه‌گیری‌شده) در فاکتور نمایش داده می‌شود. همچنین ارتباط با پوزاسکیل‌های تکین, توزین صدر، دیبال، sm ۱۰۰ با استفاده از این امکان میسر خواهد بود.
(بارکدتجمیعی: بارکدی که توسط ترازوهای دیجیتال تولید می‌شود و بک بارکد جهت چندین کالا به همراه و زن و تعدادشان ارائه می‌شود.)

این امکان در بارکدخوان‌های آفلاین استفاده می‌شود.

با این امکان می‌توان معین کالاها را با تعیین نوع فاکتور مشاهده کرد. در این گزارش کالاهای مرتبط به هر نوع فاکتور به همراه تعداد، فی واحد و جمع مبلغ نمایش داده خواهد شد.

با این امکان می‌توان اعداد را در هنگام ثبت اسناد و فاکتور به‌صورت اعشاری ثبت کرد.

با این امکان می‌توان در هنگام صدور فاکتور خرید، هزینه و نوع هزینه و طرف حساب هزینه را ثبت کرد.

با این امکان می‌توان حداقل و حداکثر قیمت فروش را برای هر کالا تعریف کرد تا در هنگام صدور فاکتور در صـورتی که قيمت فروش از قيمت خريد کمتر باشد، سیستم پیغام هشدار صادر کند.

با این امکان می‌توان در صورتی که امکان چندشرکتی به نرم‌افزار اضافه شده باشد، سند‌های انتخابی مربوط به شرکت‌های مختلف را ادغام و طی شماره‌ای که مرتبط به ادغام اسناد است، آن را مشاهده کرد.

با این امکان می‌توان برای کالاها بارکد طراحی و تعریف کرد.

با این امکان می‌توان در هنگام صـدور سند هزینه و درآمد، هر سطـر از سند را به یکی از مراکز هزینه یا درآمد اختصاص داد و گزارشی مجـزا از دفاتـر حسابداری به نام مراکز هزینه و درآمد تهیه کرد.

با این امکان می‌توان در صورتی که امکان چندشرکتی به نرم‌افزار اضافه شده باشد، گزارشی تجمیعی از برخی قسمت‌های شرکت‌های مختلف تهیه کرد که شامل گزارش‌های مرور حساب (تجمیعی)، تراز آزمایشی (تجمیعی) و معین اشخاص (تجمیعی) است.

با این امکان اطلاعات مشتری هنگام تماس، در فاکتور نمایش داده می‌شود.

با این امکان می‌توان اطلاعات داخلی نرم‌افزار مانند مانده بدهکاری، ثبت فاکتور، سررسید چک، سررسید اقساط و … را اطلاع‌رسانی کرد.به همراه اس‌ام‌اس پویا جهت مدیریت ارسال و دریافت پیغام‌ها، ایجاد کد برای دریافت درخواست خاص، ارسال پاسخ مانند اختصاص کد خاص برای رخداد موجودی صندوق، بانک و …

با این امکان می‌توان از قابلیت‌هایی همچون اختصاص ارز به صندوق، مبادله ارز، ثبت سند اعشار و معرفی ارز در نرم‌افزار استفاده کرد، بانکها را به‌صورت ارزی تعریف و چند کالا با چند ارز مختلف را وارد فاکتور کرد.

با این امکان در هنگام صدور فاکتور، دریافت یا پرداخت کرایه از مشتری ثبت شده و سند به صورت اتوماتیک صادر می‌شود.

با این امکان می‌توان سرفصل‌های پیش‌فرض تعریف‌شده در نرم‌افزار را بنا به سلیقه کاربر و با رعایت اصول پیش‌بینی‌شده در نرم‌افزار، اصلاح کرد یا تغییر داد.

با این امکان می‌توان هنگام صدور فاکتور، مبالغ هر سطر از فاکتور را توسط دستگاه Display به مشتری نمایش داد.

با این امکان می‌توان در صورت پرداخت نقدی، از صندوق به بانک رسید صادر کرد.

با این امکان می‌توان بعد از منطقه‌بندی مشتریان، یک منطقه خاص را از سایرین جدا و اجازه مشاهده معین این گروه را از سایر کاربران گرفت.

با این امکان می‌توان لیست بدهکارانی که توسط صدور فاکتور بدهکار شده‌اند و از آن تاریخ به بعد وجهی از آنها دریافت نشده را تهیه کرد.

با این امکان می‌توان تاریخ نرم‌افزار را به میلادی تغییر داد.

با این امکان می‌توان به دو روش اتوماتیک و غیر اتوماتیک رأس تاریخی فاکتور‌های صادره را محاسبه کرد.

با این امکان می‌توان به دو روش اتوماتیک و غیراتوماتیک رأس تاریخی چک‌های دریافتی یا پرداختی را محاسبه کرد.

با این امکان می‌توان سند‌ها را خلاصه و آنها را طی شماره‌ای که مرتبط به خلاصه اسناد است، مشاهده کرد.

با این امکان می‌توان برای هر کالا دو واحد سنجش مجزا تعریف کرد.

این امکان برای کنترل کاربرانی که مجوز صدور فاکتور دارند، استفاده می‌شود. به این صورت که در هنگام صدور فاکتور، کد فروشنده از کاربر پرسیده می‌شود.

با این امکان می‌توان در هنگام صدور فاکتور برای هر سطر، مبلغ یا درصد خاصی از پورسانت را مشخص و به حساب واسطه اعمال کرد.

با این امکان می‌توان فاکتور با مبلغ صفر صادر کرد.

با این امکان می‌توان لیستی از برخی طرف حساب‌ها تحت عنوان «لیست سیاه» تهیه کرد تا نرم‌افزار در هنگام صدور فاکتور هشداری مبنی‌بر وجود این شخص در لیست سیاه صادر کند.

با این امکان می‌توان فاکتور فروش را با سرعت بالا و بدون نیاز به داشتن اطلاعات خریدار ثبت کرد. در مکان‌هایی مانند فروشگاه‌های زنجیره‌ای که نام خریدار مهم نیست و سرعت کار بسیار اهمیت دارد، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با این امکان می‌توان مراوداتی را که به‌صورت اقساط است در نرم‌افزار ثبت، دفترچه اقساط را چاپ و گزارش‌های مربوطه را تهیه کرد.

با این امکان می‌توان در فرم معرفی کالا، به هر کالا تصویری اختصاص داد تا هنگام صـدور فاکتور پس از انتخاب کالا، عکس کالای مربوطه را مشاهده کرد.

با این امکان می‌توان علاوه بر شماره اصلی فاکتور که دارای شمارنده اتوماتیک است، شماره دیگری را نیز به‌عنوان شماره دوم وارد کرد.

با این امکان می‌توان در هنگام صدور فاکتور، شماره سریال کالا را وارد کرد، در گزارش‌های انبار، موجودی کالاها را بر اساس شماره سریال‌ها مشاهده و نیز در گزارش‌های فاکتور خرید و فروش، هر شماره سریال را بررسی و مشاهده کرد.

با این امکان می‌توان از کالاها لیست قیمت تهیه کرد.

با این امکان می‌توان برای یک یا چند فاکتور، حواله‌های مختلفی را صادر کرد. این حواله‌ها توسط مأموران پخش مورد استفاده قرار خواهد گرفت. سپس می‌توان از گزارش‌های مربوطه برای تهیه گزارش وضعیت وصول مبالغ فاکتور‌ها توسط مأموران وصول استفاده کرد.

با این امکان می‌توان اطلاعات روی چک را توسط نرم‌افزار و پرینتر تکمیل کرد.

با این امکان می‌توان شماره‌های دسته چک مرتبط به حساب‌های بانکی معرفی‌شده در نرم‌افزار را تعریف کرد. .

با این امکان می‌توان گزارشی از کالاهای فروش‌نرفته را مشاهده کرد

با این امکان هنگام صـدور فاکتور مبلغ پورسانت واسطه فاکتور، بر اساس درصدی از سود ناویژه آن فاکتور محاسبه و به حساب واسطه اعمال می‌شود.

با این امکان می‌توان معین (صورت‌حساب) چند طرف حساب را ادغام و مشاهده کرد.

با این امکان می‌توان لیست کسانی را که از یک تاریخ خاص به بعد بدهکار شده‌اند، تهیه کرد.

با اين امکان می‌توان حداقل و حداكثر قيمت فروش را برای هر كالا تعريف نمود تا در هنگام صدور فاكتور در صـورت تخطی از اين قيمتها سيستم پيغام هشدار صادر کند.

با فعال‌کردن این امکان، مبلغ کالاها هنگام چاپ فاکتور نمایش داده نمی‌شود و تنها مبلغ کل فاکتور نشان داده می‌شود.

با این امکان می‌توان همزمان با صدور فاکتور فروش، پرینت حواله‌ای مانند فاکتور ولی بدون قیمت تهیه کرد که در مواردی که انبار و فروشگاه با هم فاصله دارد کاربرد زیادی خواهد داشت.

با این امکان می‌توان سود را بر اساس ارزش روز کالاهای موجود مشاهده کرد. بدین صورت که قیمت روز کالاها را وارد و سود مربوطه را مشاهده کرد.

با این امکان می‌توان جهت سهولت در کار، اسناد دریافتنی و پرداختنی مانند چک‌های اول دوره را به‌صورت لیستی و سریع وارد کرد.

با این امکان می‌توان سقف مبلـغ هر چک و چک‌های یک ماه را تعیین کرد تا در صورت پرداخت چکی بیش از مبالغ ذکرشده، نرم‌افزار پیغام هشدار صادر کند. در صورت تأیید، عملیات انجام می‌گیرد.

با این امکان می‌توان کالای موجود در انبار را با سرفصلی غیر از سرفصل فروش و ضایعات از انبار خارج کرد.

با این امکان می‌توان هنگام صدور فاکتور پس از انتخاب هر کالا و زدن کلید فوری، سابقه فروش یا خرید آن کالا از شخص انتخاب شده در فاکتور یا کلیه اشخاص را مشاهده کرد.

با این امکان می‌توان در هنگام صدور پیش‌فاکتور، سند حسابداری مربوطه را نیز صادر کرد.

با این امکان می‌توان قیمت فروش کلیه کالاها را بر اساس درصدی از آخرین قیمت خرید تعریف کرد.

با این امکان می‌توان سند مشابه یا معکوس یک سند خاص را ثبت کرد.

با این امکان می‌توان یک کالا را به قطعـات مختلف تجزیه و به‌صورت جداگانه استفاده کرد ( تقریباً برعکس عملیات تولید است)

با این امکان می‌توان فاکتور‌های مابین دو تاریخ را بر اساس نام کالاهای مشابه به‌صورت ادغام‌شده یا بدون ادغام با درج تاریخ هر کالا به‌شکل نمونه فاکتور پرینت کرد.

با این امکان می‌توان نمونه پرینت فاکتور را به دلخواه کاربر طراحی کرد.

با این امکان می‌توان گزارشی از ورود و خروج و موجودی کالای انبار در اول دوره و طی دوره بر اساس قیمت خرید تهیه کرد.

با این امکان می‌توان از کلیه گزارش‌های ستـونی نرم‌افزار، فایل خروجی با پسوندهای Text ،Excel و HTML تهیه کرد.

با این امکان می‌توان برای چک‌ها و طـرف حساب‌ها دسته‌بندی‌های مختلف تعـریف و در گزارش‌ها بر اساس آن دسته‌بندی، گزارش دلخواه را تهیه کرد.

با این امکان می‌توان برای هر کالا ۱۰ قیمت فروش تعریف و در هنگام صدور فاکتور فروش از آن استفاده کرد.

با این امکان می‌توان در امـور مالی اتوماتیک در قسمت هزینه و درآمد به‌جز ثبت سرفصل‌های هزینه و درآمد با سایر سرفصل‌ها نیز سنـد ثبت کرد.

با این امکان می‌توان اسنادی را که توسط مدیر سیستم تایید نهایی شده است، به حالت دائمی تبدیل کرد و تا زمانی که مدیر سیستم این اسناد را به حالت موقت بازنگرداند، قابل اصلاح و حذف نیستند.

مغایـرت گیـری (مغایرت بانكی و …)     ۴۵۰.۰۰۰  تومان

با این امکان می‌توان در گزارش‌های دفاتر کل/ معین/ تفصیلی، معین اشخاص، معین صندوق و ریز عملکرد بانک اقدام به مغایرت‌گیری کرد. این امکان به‌صورت دستی و توسط کاربر عمل می‌کند.

با این امکان می‌توان اسناد ضمانتی یا امانی دریافتنی یا پرداختنی را در نرم‌افزار ثبت کرد؛ به‌طوری که در قسمتی جداگانه از چک‌های دریافتی/ پرداختی گزارش‌های جداگانه‌ای نیز داشته باشد.

با این امکان می‌توان برای کاربران نرم‌افزار نام کاربری و کلمه عبور تعریف و محدوده دسترسی به هر منو و جزئیات نرم‌افزار را تعیین کرد.

با این امکان می‌توان اشخاصی را به‌عنوان واسطه تعریف کرد و در قبال مراودات مالی یا فاکتور‌ها مبلغ یا درصدی از کل مراوده را به‌عنوان پورسانت یا کمیسیون اعمال کرد.

با این امکان می‌توان در هنگام تهیه گزارش از معین اشخاص (صورت‌حساب اشخاص) علاوه بر مبالغ مراوده‌های انجام‌شده و مانده حساب اشخاص، جزئیات هر مراوده، جزئیات نحوه تسویه فاکتور‌ها و جزئیات فاکتور به‌همراه کالاهای آن را مشاهده کرد.

با این امکان می‌توان کل یا بخشی از موجودی کالایی در یک انبار (گروه اصلی) خاص را به انبار دیگری منتقل کرد.

با این امکان می‌توان سفارش کالاها را به‌صورت لیستی تهیه کرد.

5/5 (5 نظر)