نرم افزار هلو شرکت های پیمانکاری با یک سال پشتیبانی رایگان

نرم افزار حسابداری شرکت های پیمانکاری

در نرم افزار هلو شرکت های پیمانکاری و کارگاه‌های ساختمانی برای آگاهی از بهای تمام‌شده و سود یا زیان هر پروژه، نیاز به یک نرم افزار حسابداری با عملکرد بسیار ساده برای ثبت هزینه‌های پروژه و کنترل موجودی انبار مواد و مصالح دارند؛ از این رو شرکت مهندسی نرم افزار هلو اقدام به طراحی و تولید نرم افزاری ویژه برای این صنف نموده است.

در نرم افزار حسابداری پیمانکاری هلو امکان مدیریت مالی هم‌زمان چند پروژه پیمانکاری وجود دارد. به این صورت که ‌می‌توانید پروژه‌های شرکت خود را به‌عنوان یک مرکز هزینه در نرم افزار حسابداری هلو تعریف نمایید و در هنگام ثبت اسناد حسابداری، سطرهای هزینه و یا درآمد را به آن مرکز اختصاص دهید و در نهایت از دفتر آن مرکز هزینه یا پروژه، گزارش تهیه کنید تا متوجه شوید هر پروژه برای شرکت شما چقدر هزینه و یا درآمد داشته است .

امکانات نرم‌ افزار حسابداری پیمانکاری هلو

معرفی نرم‌ افزار حسابداری شرکت های پیمانکاری هلو 

شرکت‌های پیمانکاری و کارگاه‌های ساختمانی برای آگاهی از بهای تمام‌شده و سود یا زیان هر پروژه، نیاز به یک نرم افزار حسابداری با عملکرد بسیار ساده برای ثبت هزینه‌های پروژه و کنترل موجودی انبار مواد و مصالح دارند؛ از این رو شرکت مهندسی نرم افزار هلو اقدام به طراحی و تولید نرم افزاری ویژه برای این صنف نموده است.

در نرم افزار هلو شرکت های پیمانکاری امکان مدیریت مالی هم‌زمان چند پروژه پیمانکاری وجود دارد. به این صورت که ‌می‌توانید پروژه‌های شرکت خود را به‌عنوان یک مرکز هزینه در نرم افزار حسابداری هلو تعریف نمایید و در هنگام ثبت اسناد حسابداری، سطرهای هزینه و یا درآمد را به آن مرکز اختصاص دهید و در نهایت از دفتر آن مرکز هزینه یا پروژه، گزارش تهیه کنید تا متوجه شوید هر پروژه برای شرکت شما چقدر هزینه و یا درآمد داشته است .

سیستم‌های ‌نرم‌افزار حسابداری شرکت‌های پیمانکاری هلو

حسابداری: سیستم حسابداری ‌نرم‌افزار هلو، به شما کمک میکند تا با بستن ‌حساب‌های سود و زیان به‌صورت خودکار و صدور سند اختتامیه و افتتاحیه، عملیات پایان سال مالی را به‌راحتی و به‌سادگی انجام دهید.

خزانه‌داری: استفاده نادرست از نقدینگی و عدم کنترل آن، منجر به بروز مشکلات متعددی در سازمان‌ها و بنگاه‌های اقتصادی شده است. ‌نرم‌افزار حسابداری هلو با ارائه‌ی راهکارهایی مناسب، به حل این مشکلات می‌پردازد.

بازرگانی: توسعه بازارهای هدف، تنوع در کالاها و خدمات ‌ارائه‌شده، رقابتی شدن بازارهای عرضه کالا و خدمات، و تنوع در نحوه فروش و بازاریابی محصولات و خدمات؛ این موارد تنها بخشی از چالش‌های یک کسب و کار هستند که هر کدام ‌باید در جای خود مورد توجه مدیران مالی و اجرایی قرار گیرند. این چالش‌ها نیاز به راهکاری جهت کنترل و سیستماتیک کردن فرآیند هر کسب و کار دارد. ‌نرم‌افزار هلو برای رویارویی با این چالش‌ها، راهکارهایی مناسب ارائه داده است.

انبار: دسترسی به‌موقع به اطلاعات کالا و انبار، از مهم‌‌ترین عوامل موفقیت شرکت‌ها و واحدهای صنعتی است؛ ‌نرم‌افزار حسابداری هلو، ضمن تسهیل ثبت عملیات، موجودی کالا و حساب تامین‌‌کنندگان را کنترل کرده و در اختیار شما قرار می‌دهد.

تولید: تولید در این ‌نرم‌افزار به شما کمک میکند تا فرآیند تولیدهای خود را مدیریت کنید. همچنین این ‌نرم‌افزار می‌تواند با ‌نرم‌افزار انبار به‌صورت یکپارچه ارتباط برقرار کند، به‌گونه‌ای که پس از تعریف فرمول تولید برای هر محصول با انجام عملیات تولید، مواد به‌صورت اتوماتیک از انبار مواد اولیه کسر شده و محصول به موجودی انبار محصول اضافه شود. علاوه‌بر مطالب ذکر‌شده، این امکان را نیز دارید که با استفاده از فرمول تولید محصول بتوانید کسری مواد اولیه یا تخمین تولید مدنظر را در کوتاه‌‌ترین زمان ممکن تهیه کنید.

حقوق و دستمزد: با توجه به قوانین حقوق و دستمزد و مالیات‌های آن و همچنین مبحث بیمه کارگران و کارمندان، محاسبه و پرداخت حقوق و مزایا یکی از مهم‌ترین و زمان‌برترین محاسبات بخش‌های مالی و اداری شرکت‌ها است. از این رو، شرکت مهندسی نرم‌افزار هلو جهت تسهیل این امر مهم، ‌نرم‌افزار حقوق و دستمزد را با امکانات متنوع ارائه داده است.

اموال: در دنیای امروز تنوع و گستردگی اموال و بالا بودن ارزش اموال باعث شده که مدیران سازمان‌ها دغدغه مکانیزاسیون و مدیریت عملیات مربوط به اموال سازمان خود را داشته باشند. به همین جهت شرکت مهندسی ‌نرم‌افزار هلو جهت رفع این دغدغه اقدام به ارائه ‌نرم‌افزار اموال با امکانات ویژه کرده است.

دورکاری: این راهکار به شما کمک میکند که بتوانید از هر نقطه جغرافیایی، نرم‌افزارهای ویندوزی خود را در نسخه‌های شبکه با امنیت بالا اجرا کنید. با استفاده از امکان دورکاری، ‌نرم‌افزارهای ویندوزی از هر مکان و به‌وسیله هر دستگاهی روی مرورگرها قابل نمایش هستند. همچنین به‌راحتی می‌توان با آن مانند ‌نرم‌افزارهای تحت وب کار کرد و از خروجی‌های مورد نظر پرینت گرفت و با دسترسی مدیریت‌شده به تبادل فایل‌های مختلف بین کاربر و سرور پرداخت.

با توجه به شبکه بودن این کد امکان استفاده از دورکاری نرم افزار هلو وجود دارد.

 

امکانات تخصصی نرم افزار هلو شرکت های پیمانکاری

مرکز هزینه در نرم افزار حسابداری پیمانکاری هلو

✓ ایجاد پروژه به تعداد نامحدود جهت تفکیک‌سازی هزینه‌ها و بهای تمام‌شده هر پروژه با استفاده از امکان مراکز هزینه

✓ ایجاد سرفصل‌های هزینه پروژه مانند حقوق و دستمزد، اجاره تجهیزات، طرح و نقشه‌ها، مواد و مصالح مصرف‌شده، بیمه پرسنل پروژه و سایر هزینه‌ها

✓ معرفی انبار مواد اولیه و مصالح برای خرید ملزومات و مواد مصرفی هر پروژه به‌صورت مجزا

✓ ایجاد انبار اثاثه و منصوبات پروژه‌ها و محل استقرار آن در هر پروژه

✓ معرفی صندوق، تنخواه‌گردان و بانک به تفکیک پروژه‌ها

✓ ثبت سند افتتاحیه دستی با توجه به سرفصل‌های دلخواه

✓ ثبت مبلغ پورسانت در حساب شخص بازاریاب در زمان فروش پروژه

✓ خروج مصالح و مواد اولیه مصرفی هر پروژه از انبار به تفکیک با استفاده از امکان خروج کالا با سرفصل خاص

✓ صدور چک و واریز نقدی از صندوق یا تنخواه به حساب هزینه‌های هر پروژه ‌به‌صورت مجزا

✓ صدور سند ‌به‌صورت اعشار برای دقت بیشتر در هزینه‌های انجام شده هر پروژه

✓ تخصیص سرفصل هزینه به یک پروژه خاص برای جلوگیری از اشتباهات کاربران

✓ تخصیص سرفصل‌های پیش پرداخت و پیش دریافت در یک یا چند پروژه

✓ انتخاب پروژه برای هر ردیف هزینه هنگام صدور اسناد حسابداری

✓ گزارش‌گیری از هر پروژه ‌به‌صورت مجزا و به شکل‌های مختلف

✓ دریافت گزارش سود یا زیان هر پروژه جهت بستن حساب

✓ صدور حواله خروج مواد اولیه و مصالح از انبار برای هر پروژه ‌به‌صورت مجزا

✓ تعریف چک‌های ضمانت‌نامه‌ای کار به کارفرمایان با استفاده از امکان معرفی چک‌های ضمانتی

✓ ایجاد چند شرکت در نرم افزار با بانک‌های اطلاعاتی مجزا با استفاده از امکان چندشرکتی

✓ ثبت هزینه‌های اداری و عمو‌می کارگاه

✓ ایجاد سرفصل وسایل نقلیه و دارایی‌های ثابت کارگاه در کدینگ و ثبت هزینه استهلاک روی سرفصل آنها

✓ ایجاد سرفصل جاری شرکا برای هر پروژه و تقسیم سود یا زیان در پایان کار یا اتمام هر پروژه

✓ انجام تما‌می امور پیمانکاری در داخل و خارج کشور با استفاده از امکان چندارزی

✓ گزارش‌گیری و یا خروجی اکسل از دفاتر حسابداری مانند دفتر روزنامه، کل، معین و تفضیلی

✓ خلاصه‌سازی و ادغام، حذف و انتقال گروهی اسناد

✓ بستن حساب‌های هر سال مالی ‌به‌صورت اتوماتیک با درج سند اختتامیه و افتتاحیه ‌به‌صورت خودکار و …

✓ عملیات بستن حساب‌ها هیچ محدودیت تاریخی نداشته و امکان بستن حساب در تاریخ دلخواه وجود دارد.

سوالات متداول

1- ✔️نرم افزار هلو فروشگاهی روی چه سیستم عامل هایی قابل راه اندازی است؟

​✔️نرم افزار حسابداری هلو روی تمامی سیستم های ویندوزی اعم از اکس پی و ویندوز 7 و ویندوز 8 و ویندوز 10 و همچنین 11 قابل راه اندازی می باشد.

2- ✔️آیا سیستم حساب داری و انبار داری و خزانه داری در نرم افزار هلو فروشگاهی یکپارچه هست؟

در تمامی نسخه های نرم افزار هلو فروشگاهی سیستم های حسابداری و خزانه داری و انبار داری یکپارچه می باشد.به عنوان مثال در صورت ثبت یک فاکتور خرید از یک کالا موجودی آن کالا در انبار به میزان فروش انجام شده اتوماتیک کسر می شود.

3- ✔️آیا امکان محاسبه طول و عرض سنگ در فاکتور نرم افزار هلو سنگ بری وجود دارد؟

✔️بله با توجه به نیاز صنف صنگ بری به محاسبه محیط سنگ امکان عرض و طول و محاسبات مربوطه در این نرم افزار گذاشته شده است.

0/5 (0 نظر)