طراحی فاکتور هلو

طراحی فاکتور هلو

در نرم افزار هلو فاکتور های پیش فرض وجود دارد که کاربران میتوانند مطابق با سلیقه خود از این نمونه ها استفاده کنند اما گاهی مشتریان ما نیاز به طراحی فاکتور هلو برای نرم افزار خود دارندبا توجه به این که این طراحی نیاز به تخصص و تسلط به برنامه fast report دارد از عهده شما خارج است لذا ما میتوانیم طراحی فاکتور هلو را به صورت کاملا اختصاصی برای شما انجام دهیم

1. طراحی فاکتور هلو عمده فروشی
2. طراحی فاکتور هلو تک فروشی
3. طراحی بارکد برای نرم افزار هلو

همانطور که میدانید در نرم افزار هلو میتوان از محیط های مختلفی فاکتور صادر کرد . محیط فاکتور عمده فروشی ، تک فروشی فروشگاهی ، رستورانی ، فروش فوری صندوق و …

که نرم افزار طرح های پیش فرضی برای چاپ فاکتور در نظر گرفته است که با طراحی فاکتور هلو میتوان آن را تغییر داد.

با توجه به اینکه نرم افزارهلو به محیط گزارش گیری فست ریپورت مجهز است ، میتوان شکل ظاهری فاکتورهای هلو را به دلخواه تغییر داده و زیباتر ویا کارآمدتر نمود .نمونه ای از فاکتور های پیش فرض نرم افزار هلو را در مقابل میبینید .

این فاکتور نرم افزار هلو قابل تبدیل به طرح هایی میباشد که در ادامه مشاهده خواهید کرد .

طراحی فاکتور هلو برای ابعادهای مختلف کاغذ امکان پذیر است .

ابعاد طراحی فاکتور هلو

A4 ، A5 ، A6 ، فیش پرینت 8 سانت ، فیش پرینت 7 سانت ، فیش پرینت 6 سانت ، فیش پرینت 5 سانت و یا سایز دلخواه
برخی از نمونه کارها در گذشته در سایت قرار داده شده است.

طراحی فاکتور فیش پرینت هلو

مزایای استفاده از فیش پرینتر به جای پرینتر های لیزری و جوهر افشان
۱- عمر طولانی و عدم نیاز به سرویس مداوم و شارژ: این پرینترها نیازی به شارژ ندارند و سال ها بدون نیاز به هیچ گونه سرویسی کار میکنند.

۲- سرعت بالا در چاپ : سرعت صدور فیش یکی از عوامل مهم در جلب رضایت مشتری و بالا بردن راندمان کاری میباشد که این پرینترها با سرعت بسیا بالای خود به شما در رسیدن به این مهم کمک میکنند.

۳- هزینه پایین چاپ : پرینترهای فیش زن حرارتی نیاز به جوهر ندارند و در ضمن کاغذ مصرفی این پرینترها (رول حرارتی) بسیار ارزان می باشد. در صورت استفاره از این پرینترها هزینه نهایی هر قبض یا پرینت ۱۵ سانتی تقریبا ۱تومان میباشد!

۴- کار در سکوت: هنگام کار چاپگر حرارتی صداهای ایجاد شده توسط چاپگرهای سوزنی و لیزری را نمی شنویم و از این حیث باآرامش محیط کار مواجه شویم.

۵- بر طرف نمودن مشکل کمبود جا : این پرینتر نسبت به انواع لیزری و سوزنی بسیار حجم کمتری از فضا را اشغال کرده ، لذا مشکل اشغال فضای میز کار را تا حدودی مرتفع می نماید.

۶- کاهش هزینه های جانبی : شاید برای خرید این پرینتر ها مبلغی بیش از پرینتر های دیگر هزینه کنید، ولی با توجه به کاهش هزینه های جانبی (کاغذ ارزان، عدم نیاز به شارژ جوهر و عدم نیاز به سرویس)