طراحی بارکد برای نرم افزار هلو

طراحی بارکد

طراحی بارکد نرم افزار هلو

طراحی بارکد نرم افزار هلو در ابعاد مختلف کاغذ و لیبل را میتوان همچون طراحی فیش پرینت هلو از راه دور ، برای متقاضیان توسط ریموت اینترنتی تیم ویور و بدون حضور فیزیکی انجام داد .

بارکد ، که در فارسی به آن خط نماد، رمزمیله، کد میله‌ای و رمزینه نیز می‌گویند،نوعی نمایش تصویری اطلاعات بر روی سطوح است که اطلاعات آن را می‌توان توسط ماشین بازخوانی کرد.

کاربردهای رایج بارکد ، تسهیل و تسریع در خواندن اطلاعات از روی اجناس توسط دستگاه بارکدخوان در فروشگاه ها میباشد.

طراحی های بارکد را روی چاپگرهای مختلفی میتوان چاپ گرفت ولی بهترین چاپگر ها برای این منظور ، استفاده از لیبل پرینتر های رومیزی (و صنعتی در مقیاس بزرگ ) میباشد.

از آنجا که ابعاد کاغذ در پرینتر ها متفاوت می باشد ، چاپ لیبل نیز می بایست به طور ویژه روی ابعاد کاغذ لیبل پرینتر ها تنظیم و طراحی گردد.

نرم افزارهایی که در داخل آنها نرم افزارهای Fast report ،Crystal Report تعبیه شده باشند این قابلیت را دارند تا در ابعاد و ردیف های مختلفی طراحی بارکد برای آنها صورت بگیرد. از این نرم افزار ها میتوان به نرم افزار های هلو و برلیان … اشاره نمود.

همچنین طراحی بارکد توسط نرم افزار های QLabel ، Label View و Techno RiverStudio Professional بر روی ابعاد مختلفی از کاغذ ها انجام میگیرد.

نمونه طراحی بارکد نرم افزار هلو

طراحی بارکد هلو

طراحی بارکد هلو

طراحی بارکد هلو
طراحی بارکد هلو
طراحی بارکد هلو
5/5 (3 نظر)