نرم افزار حسابداری کارواش

با یک سال پشتیبانی رایگان

نرم افزار حسابداری هلو کارواش

.

هلو کارواش

با بهره گیری از نقطه نظرات کارشناسان خبره صنف کارواش و نظر به نیازهای اعلام شده خاص این صنف، نرم افزار حسابداری کارواش طراحی و تولید شده است.

این نرم افزار قابلیت اضافه شدن به نسخه‌های متوسط به بالای نرم افزار هلو دارد. کاربران نرم افزار حسابداری کارواش ازین پس می‌توانند به منوهای مخصوص به شغل خود در نرم افزار دسترسی داشته باشند.

این نرم افزار، به صورت کاملا تخصصی برای کارواش طراحی و پیاده سازی شده است، و در طراحی آن سه اصل سادگی استفاده از نرم افزار ، سرعت در پذیرش و گزارشات جامع در نظر گرفته شده است.

نرم افزار هلو ویزه شغل کارواش جهت سهولت در عملکرد کارواشهای بزرگ و کوچک طراحی شده است . با استفاده از این نرم افزار می‌توانید سیستم فروش خود را مکانیزه و با امکانات خاصی که برای این شغل طراحی شده سیستم نوبت دهی و گردش کار پرسنل خود را به خوبی کنترل نمایید.

این نرم‌افزار به شما امکان مدیریت دقیقی بر امور مالی و حسابداری می‌دهد، به‌نحوی که امکان استفاده هم‌زمان از فرم امور مالی اتوماتیک به منظور ثبت سند اتوماتیک و نیز فرم صدور سند به منظور ثبت سندهای حرفه‌ای و مرکب را خواهید داشت.

با استفـاده از امکـان مـدیریت اسناد می‌توان برای ثبت اسناد حسـابداری سطح دسترسی ایجـاد و نیز اسناد را به‌صورت دائم یا موقت ثبت‌ فرمایید.

علاوه برمطالب ذکر‌‌شده به شما امکان می دهد تا با بهره‌گیری از حرفه‌ای‌ترین امکانات حسابداری بتوانید بهترین و کامل‌ترین گزارش‌ها مدنظر مدیر حسابداری شرکت خود را تأمین‌ کنید.

عملیات انبار

عملیات خرید و فروش

گردش چک و بانک

عملیات مالی به صورت اتوماتیک و غیراتوماتیک

درج فاکتور رسمی و غیررسمی

سفارش لیستی

امکان گزارش گیری از سود براساس بازه های زمانی دلخواه هر فاکتور

امکان گزارش گیری از سود براساس بازه های زمانی دلخواه هر کالا

امکان گزارش گیری از سود براساس بازه های زمانی دلخواه هر طرف حساب

حواله بين انبارها

 ثبت چكهاي اماني

 عملكرد و كنترل واسطه ها

سطح دسترسي براي كاربران

 نمايش معين اشخاص با ريز كالاها و چكها

تبديل سندهاي موقت به دائم و بالعكس

 ثبت هزينه در فاكتور, مغايرت گيري از بانك، صندوق طرف حسابها

 اعلام سررسيد اتوماتيك مهلت تسويه فاكتورها

گزارش عملكرد دوره اي انبار